Setlers Dream - 49g
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Perá🖊️ |
|---|---|
| Dĺžka Náplne: | 99mm |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké(max. 60g) |
| Balenie Pera: | Prémiový Kožený Peračník |
| Hrubka Hrotu: | 0,7mm |
| Materiál Pera: | Mosadz |
| Špeciálne Vlastnosti Pera: | Vreckový clip, Pružinový mechanizmus, Klasické zapínanie |
| Produktová Séria: | Legacy Pens |
| Dĺžka: | 138mm |
| Farba Náplne: | Čierna |