Bamboo Guardian - 26g
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Perá🖊️ |
|---|---|
| Dĺžka Náplne: | 110mm |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké(max. 40g) |
| Balenie Pera: | Prémiový Kožený Peračník |
| Hrubka Hrotu: | 0,5mm |
| Materiál Pera: | Mosadz |
| Špeciálne Vlastnosti Pera: | Skrutkovací uzáver, Vreckový clip na uzávere |
| Dĺžka: | 154mm |
| Farba Náplne: | Čierna |