Delphic Line - 72g - Steel
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Perá🖊️ |
|---|---|
| Dĺžka Náplne: | 99mm |
| Hmotnostná kategória: | Ťažké(60g-80g) |
| Balenie Pera: | Darčeková Papierová Krabička |
| Hrubka Hrotu: | 0,7mm |
| Materiál Pera: | Chirurgická Oceľ |
| Špeciálne Vlastnosti Pera: | Závesný kruh, Pružinový mechanizmus, Zbraňový typ zapínania |
| Produktová Séria: | Legacy Pens |
| Dĺžka: | 131mm |
| Farba Náplne: | Čierna |