Builders Measure - 55g - Dark
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Perá🖊️ |
|---|---|
| Dĺžka Náplne: | 99mm |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké(max. 60g) |
| Balenie Pera: | Darčeková Papierová Krabička |
| Hrubka Hrotu: | 0,7mm |
| Materiál Pera: | Čierna Mosadz |
| Špeciálne Vlastnosti Pera: | Závesný kruh, Pružinový mechanizmus, Zbraňový typ zapínania |
| Dĺžka: | 130mm |
| Farba Náplne: | Čierna |