Mariners Compass - 73g
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Perá🖊️ |
|---|---|
| Dĺžka Náplne: | 99mm |
| Hmotnostná kategória: | Ťažké(60g-80g) |
| Balenie Pera: | Darčeková Papierová Krabička |
| Hrubka Hrotu: | 0,5mm |
| Materiál Pera: | Mosadz |
| Špeciálne Vlastnosti Pera: | Vreckový clip, Bezpečnostný hrot, Pružinový mechanizmus, Zbraňový typ zapínania, Závesný otvor |
| Produktová Séria: | Legacy Pens |
| Dĺžka: | 140mm |
| Farba Náplne: | Čierna |