Architects Pencil - 44g
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Perá🖊️ |
|---|---|
| Dĺžka Náplne: | 130mm |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké(max. 60g) |
| Balenie Pera: | Prémiový Kožený Peračník |
| Hrubka Hrotu: | 0,5mm |
| Materiál Pera: | Mosadz |
| Špeciálne Vlastnosti Pera: | Skrutkovací uzáver, Pravítko na pere |
| Dĺžka: | 145mm |
| Farba Náplne: | Čierna |